O firmie

Firma Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o.

Nasza firma oferuje usługi dźwigowe w Warszawie i okolicach.  Załoga naszej firmy od  ponad 20 lat zdobywa kolejne doświadczenia i cenną wiedzę o branży budowlanej i usługach dźwigowych realizowanych za pomocą najnowocześniejszych dźwigów.

Początkowo usługi dźwigowe były realizowane jedynie w obrębie Warszawy, a następnie w Piasecznie i Pruszkowie. Aktualnie oferujemy profesjonalne usługi w takich miastach jak: Błonie, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Żabia Wola, Nadarzyn, Tarczyn czy Grójec, Lesznowola, Góra Kalwaria i Mińsk Mazowiecki. Chętnie podejmujemy się realizacji usług w innych częściach województwa mazowieckiego.  Przy dużych zleceniach jesteśmy gotowi na pracę na terenie całego kraju.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalizm i podmiotowe podejście do każdego zlecenia. Nasi pracownicy to wykwalifikowani operatorzy dźwigów, którzy gwarantują kompetentne podejście, pomoc i otwartość na współpracę z klientem. Każdy klient może całkowicie polegać na doświadczeniu operatorów, którzy ciągle rozwijają swoje umiejętności i nie boją się stosowania nieszablonowych rozwiązań.

Flota naszych dźwigów i żurawi kołowych to zaawansowane technologicznie maszyny, które sprostają każdemu wyzwaniu. Wszystkie modele posiadają regularne przeglądy techniczne i gwarantują bezpieczny przebieg prac. Usługi dźwigowe realizujemy żurawiami o udźwigu od 20 do 100 ton!

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego oferujemy rzetelność, terminowość, profesjonalne podejście poparte doświadczeniem i konkurencyjne ceny.

Usługi dźwigowe realizujemy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wystarczy się z nami skontaktować by zamówić nasze dźwigi i żurawie kołowe.

 

Zapraszamy do współpracy.