Usługi dźwigowe na Targówku – mobilne żurawie wieżowe

Usługi dźwigowe realizowane za pomocą nowoczesnych mobilnych żurawi wieżowych cieszą się dużą popularnością. Wielu klientów w województwie mazowieckim chętnie korzysta z oferowanych przez naszą firmę samochodowych dźwigów wieżowych, które swoimi właściwościami przewyższają standardowe żurawie wieżowe i dźwigi samojezdne. Nasza firma kilka dni temu miała okazję wykonywać prace dźwigowe na Targówku w Warszawie – zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami.

Przy ulicy Św. Wincentego powstaje nowoczesne osiedle „Nowy Targówek” i to właśnie tam mieliśmy okazję realizować usługi dźwigowe dla naszego zleceniodawcy. Prace polegały na podnoszeniu i przenoszeniu na dach budynku materiałów budowlanych. Do tego zadania najlepszym rozwiązaniem był mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów. Dźwig ten w znacznym stopniu przewyższa swoją uniwersalnością zwykłe żurawie wieżowe, a także dźwigi teleskopowe.

Mobilne żurawie wieżowe można bowiem przygotować do pracy w ciągu 20-30 minut i potrzebny jest do tego wyłącznie jeden pracownik – operator dźwigu. Zajmuje się on również prowadzeniem maszyny podczas dojazdu na miejsce realizacji prac, jej rozłożeniem do pracy, jak również jej obsługą w trakcie wykonywania zlecenia. Krótki czas przygotowania do pracy, możliwość nawet wielokrotnego przestawiania żurawia w ciągu dnia, zwrotność samochodowego podwozia i obsługa przez jedną osobę to same zalety, które zostały docenione przez naszego kontrahenta.

Klientów, którzy są zainteresowani usługą pt. wynajem mobilnych żurawi wieżowych informujemy, że nasze maszyny są dostępne w takich miejscowościach jak Piaseczno, Pruszków, Warszawa, Nadarzyn, Leszno, Ożarów, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Tarczyn. Obsługujemy całe województwo mazowieckie.

Z przyjemnością zrealizujemy również usługi dźwigowe przy pomocy mobilnego żurawia wieżowego na terenie całej Polski – dotyczy to większych zleceń.

Aby skorzystać z naszych maszyn – zapraszamy do kontaktu i przedstawienia zapotrzebowania na wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą operatorów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Z pewnością przygotujemy satysfakcjonującą ofertę cenową i warunki współpracy, które zapewnią satysfakcję dla obu stron.

mobilne żurawie wieżowe