Żurawie kołowe

Żurawie kołowe – Mazowsze

Naszym klientom oferujemy zaawansowane technologicznie żurawie kołowe, które świetnie sprawdzają się podczas realizacji usług dźwigowych.  Urządzenia dostępne w naszej firmie oddawane są regularnym przeglądom technicznym i obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów posiadających szerokie doświadczenie zawodowe. Żurawie kołowe i dźwigi udostępniamy klientom indywidualnym i firmom szukającym rzetelnych podwykonawców.

Nasza flota żurawi kołowych to urządzenia o udźwigu od 20 do 100 ton. W ofercie posiadamy urządzenia marek: Krupp, Liebherr, GROVE i DEMAG. Oferowane żurawie kołowe są gotowe do pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Żurawie kołowe dostępne są na terenie województwa mazowieckiego, m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Błonie, Leszno, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Grójec, Żabia Wola, Nadarzyn, Tarczyn, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Lesznowola, Góra Kalwaria, Otwock czy Mińsk Mazowiecki.  Jesteśmy również otwarci na realizację usług w innych częściach województwa mazowieckiego, a w szczególnych przypadkach na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi dostępnych w firmie żurawi kołowych. Zapewniamy pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.