Image

Usługi dźwigowe Warszawa i województwo mazowieckie

Dźwigi oferowane przez naszą firmę znakomicie spisują się realizując usługi dźwigowe nie tylko na placach budowlanych, ale również wszędzie tam, gdzie niezbędna jest duża moc udźwigu i praca nowoczesnych maszyn. Zapewniamy nowoczesne żurawie kołowe i dźwigi samojezdne, które bardzo dobrze sprawdzają się w trudnym terenie i przy realizacji najtrudniejszych prac.

Naszym klientom oferujemy usługi dźwigowe, które dostępne są w największych miastach Mazowsza. Jesteśmy również otwarci na realizację usług dźwigowych w innych częściach kraju - zwłaszcza, gdy mowa o dużych projektach i wielomiesięcznych kontraktach.

Zastosowanie usług dźwigowych jest bardzo szerokie. Mogą Państwo wykorzystywać nasze urządzenia i pracę operatorów dźwigów przy usługach budowlanych i wszelkich innych działaniach, w których niezbędne są duży udźwig i zasięg ramienia dźwigu.  W ofercie posiadamy dźwigi i żurawie kołowe o udźwigu od 50 do 350 ton.

Usługi dźwigowe na całym Mazowszu


Usługi dźwigowe Warszawa dostępne w miastach: Mińsk Mazowiecki, Otwock, Góra Kalwaria, Lesznowola, Grójec, Tarczyn, Nadarzyn, Żabia Wola, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Leszno, Błonie i Piaseczno. W wymienionych lokalizacjach jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę przez okrągły tydzień.

Realizując usługi dokładamy wszelkich starań by zapewnić sprawny przebieg prac, a także możliwie najwyższy poziom usług. Nasza firma jest otwarta na nieszablonowe sposoby realizacji usług, a także na specyficzne wyzwania, w których można zastosować doświadczenie zdobywane przez lata. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze usługi dźwigowe w Warszawie należą do najlepszych na Mazowszu.  

Aby zamówić nasze usługi dźwigowe wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Na maile i telefony odpowiadamy codziennie w godzinach pracy biura - od 7:00 do 16:00.  Zapraszamy do kontaktu!

Usługi dźwigowe Pruszków, Nadarzyn, Radom, Piaseczno i okolice

Od ponad 30 lat obsługujemy całe województwo mazowieckie i docieramy do nawet najmniejszych miejscowości. Z dumą wspieramy rozwój budownictwa i realizację różnego rodzaju projektów m.in. w Piasecznie, Radomiu, Ożarowie Mazowieckim, Pruszkowie, Nadarzynie, Grodzisku Mazowieckim czy Modlinie.

  • Zapewniamy żurawie kołowe do 350 ton - w tym żurawie terenowe przeznaczone do realizacji usług dźwigowych w trudnym terenie.
  • Świadczymy usługi dźwigowe na Mazowszu dla klientów indywidualnych, a także dla firm i wykonawców dużych projektów - nie tylko budowlanych.
  • Usługi dźwigowe w województwie mazowieckim realizowane są przez naszych doświadczonych operatorów dźwigów i żurawi kołowych.
  • Nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Usługi dźwigowe świadczymy na najwyższym poziomie!
Image

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam projekt/zadanie, które czeka na realizację. Nasi specjaliści pomogą dobrać najbardziej optymalne rozwiązania i oddelegują do pracy odpowiednio dobrane żurawie kołowe.

Usługi dźwigowe na Mazowszu realizujemy zapewniając fachową obsługę - zatrudniamy najlepszych operatorów w branży.

Jesteśmy gotowi podjąć Twoje wyzwanie!